W niedzielę, 10 listopada 2013 r. po Mszy Św. o godz. 12.00, w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie odbył się koncert organowy. Przed słuchaczami zgromadzonymi w świątyni zaprezentowali się: Kamil Burusiewicz (trąbka) i organista Katedry Łomżyńskiej, pomysłodawca i organizator Zambrowskiego Festiwalu Organowego - Robert Kulesza. Słuchacze będą mieli okazję wysłuchać utworów m.in. J. S. Bacha, G.P. Telemanna, M. A. Charpentiera oraz F. Schuberta.

Był to finałowy koncert organowy w ramach VI Zambrowskiego Festiwalu Organowego.

Kamil Borusiewicz urodził się 22 listopada 1982 roku w Białymstoku. Naukę gry na trąbce rozpoczął w 1992 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Łomży. W 2002 roku ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Łomży. W tym samym roku rozpoczął naukę gry na trąbce w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Akademię Muzyczną ukończył w 2007 roku wraz z ukończeniem Studium Pedagogicznego. Od 2007 roku pracuje jako instruktor Łomżyńskiej Orkiestry Dętej oraz instruktor Zambrowskiej Orkiestry Dętej. Pracuje również jako nauczyciel trąbki w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Łomży oraz w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Zambrowie.

Robert Kulesza urodził się w 1984 roku w Zambrowie. Edukację muzyczną rozpoczął w wieku 11 lat w Państwowej Szkole w Zambrowie. Następnie rozpoczął naukę w Salezjańskim Liceum Muzycznym w Lutomiersku, placówce kształcącej młodych organistów, którą ukończył z wyróżnieniem w 2003 r. We wrześniu 2008 r. ukończył studia w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie organów. Od IV roku studiów rozszerzył profil o drugą specjalizację - klawesyn. Obecnie jest na III roku dwustopniowych studiów w klasie klawesynu. Brał czynny udział w wielu kursach mistrzowskich, uczestniczył w konkursach organowych. Koncertuje w wielu miastach Polski. Ma na swoim koncie występy z orkiestrą Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Był członkiem Zespołu Muzyki Dawnej Illo Tempore. Pełnił funkcję organisty w kościele oo. Jezuitów w Bydgoszczy, prowadził klasę organów w Studium Organistowskim Diecezji Bydgoskiej i współpracował w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Bydgoskiej, gdzie uczył kleryków sztuki organowej oraz zasad harmonii muzyki. Od sierpnia 2012 roku pełni funkcję tytularnego organisty Katedry Łomżyńskiej. Jest również wykładowcą w Studium Organistowskim Diecezji Łomżyńskiej.